O nás

Škola-investora.cz je unikátní vzdělávací projekt pro zájemce o investování. Projekt navazuje na stránky Maklerska-zkouska.cz, který provozujeme od roku 2009 a který byl určen primárně pro burzovní makléře, analytiky a protfoliomanažery, jako příprava na tehdejší makléřskou zkoušku.

Současná Škola investora rozšířila celkové zaměření natolik, že zaujme všechny kategorie investorů. Texty i zkušební testy jsou rozdělěny do jednotlivých kategorií tak, aby jim porozumněli i začátečníci. Pokud projdete všemi kategoriemi a zvládnete i ty nejtěžší testy, měli byste mít znalosti na úrovni profesionálních investorů a obchodníků s cennými papíry, neboli burzovních makléřů a brokerů.

Proč absolvovat Školu investora?

Začátečníkům Škola investora umožňuje načerpat mnoho důležitých informací před svým prvním investičním rozhodnutím. Zkušený investor si zde prohloubí znalosti, nebo si jen ověří své znalosti o finačních trzích. Všichni investoři bez rozdílu si mohou vytvořit modelové portfolio a vyzkoušet si investování naněčisto. Profesionály naše testy připraví na zkoušky odborné způsobilosti pro kapitálový trh.

Obsah stránek a testové otázky jsou vytvářejí zkušení lektoři, právníci a burzovní makléři s mnohaletými praktickými zkušenostmi. 

Děkujeme za Vaší přízeň

Tým Škola investora